Wyszukiwanie

Znaleźliśmy 0 wyniki Zobacz wyniki
Wyszukiwanie
znaleźliśmy 0 wyniki
Wyniki wyszukiwania

wzór oferty działki

w kategorii

  

Na sprzedaż posiadłość w Borkowie w sąsiedztwie jezior: Karlikowskiego, Sitno oraz Głębokiego tzw. Kraina Trzech Jezior.
Bezpośrednie sąsiedztwo Kaszubskiego Parku Krajobrazowego i urokliwy krajobraz kaszubski sprawiają, że posiadłość zyskuje wyjątkowe walory lokalizacyjne sprzyjające wypoczynkowi, rehabilitacji, rekonwalescencji.
Posiadłość o powierzchni działki 5290m2 składa się z pensjonatu z 9 pokojami gościnnymi z łazienkami, recepcją z jadalnią oraz mieszkaniem dla personelu o łącznej powierzchni 320m2.
Dodatkowo w obrębie działki mieści się budynek o pow. 120m2 zaadaptowany jako sala rehabilitacyjna z gabinetem, boisko sportowe, pełnowymiarowy kort tenisowy z mączką oraz basen.

Budynki o konstrukcji szkieletowej, drewnianej doskonale wpisujące się w krajobraz dają dodatkowo poczucie ciepła i komfortu. W bardzo dobrym stanie technicznym. Wymagają jedynie modernizacji i adaptacji do nowej funkcji. Istnieje możliwość rozbudowy pensjonatu.

Ogrzewanie gazowe, piecem dwufunkcyjnym.
Okna pcv.
Na podłogach parkiet drewniany.

Teren jest ogrodzony i zadbany z dojazdem drogą utwardzoną.

Doskonała komunikacja z Trójmiastem:1,5 km do przystanku PKM / Pomorska Kolej Metropolitarna/i autobus miejski.
Borkowo mieści się 20 km od Gdańska.

Ciekawostka: w 1934 roku, w uroczystości święta plonów odbywającego się na terenie posesji, brał udział Józef Piłsudski. Informacja widnieje w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach.

 

Dokumenty

Kilka szczegółów:

Cena:  
Pow. działki: m2

Pow. zab.:  m2

Dojazd: 
ID oferty:
Miejscowość: 
Media:
Własność: 

Oglądalność:

  • Szukaj nieruchomości

Porównaj Oferty