Wyszukiwanie

Znaleźliśmy 0 wyniki Zobacz wyniki
Wyszukiwanie
znaleźliśmy 0 wyniki
Wyniki wyszukiwania

Property Template

|   bedrooms  | bathrooms | sq. ft. 

dodaj do ulubionych

About this property

Na sprzedaż posiadłość w Borkowie w sąsiedztwie jezior: Karlikowskiego, Sitno oraz Głębokiego tzw. Kraina Trzech Jezior.
Bezpośrednie sąsiedztwo Kaszubskiego Parku Krajobrazowego i urokliwy krajobraz kaszubski sprawiają, że posiadłość zyskuje wyjątkowe walory lokalizacyjne sprzyjające wypoczynkowi, rehabilitacji, rekonwalescencji.
Posiadłość o powierzchni działki 5290m2 składa się z pensjonatu z 9 pokojami gościnnymi z łazienkami, recepcją z jadalnią oraz mieszkaniem dla personelu o łącznej powierzchni 320m2.
Dodatkowo w obrębie działki mieści się budynek o pow. 120m2 zaadaptowany jako sala rehabilitacyjna z gabinetem, boisko sportowe, pełnowymiarowy kort tenisowy z mączką oraz basen.

Budynki o konstrukcji szkieletowej, drewnianej doskonale wpisujące się w krajobraz dają dodatkowo poczucie ciepła i komfortu. W bardzo dobrym stanie technicznym. Wymagają jedynie modernizacji i adaptacji do nowej funkcji. Istnieje możliwość rozbudowy pensjonatu.

Ogrzewanie gazowe, piecem dwufunkcyjnym.
Okna pcv.
Na podłogach parkiet drewniany.

Teren jest ogrodzony i zadbany z dojazdem drogą utwardzoną.

Doskonała komunikacja z Trójmiastem:1,5 km do przystanku PKM / Pomorska Kolej Metropolitarna/i autobus miejski.
Borkowo mieści się 20 km od Gdańska.

Ciekawostka: w 1934 roku, w uroczystości święta plonów odbywającego się na terenie posesji, brał udział Józef Piłsudski. Informacja widnieje w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach.

 

Dokumenty

General Information

ID oferty:

On The Map

Property Template

Property Template

Skype:
Phone:
Mobile:
Email:

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

Porównaj Oferty